braveran
TERAZ 30% taniej! Tylko teraz możesz skorzystać z 30% rabatu na tabletki na potencję bez recepty. Dowiedz się więcej!

Jak przedłużyć stosunek

Przedwczesny wytrysk to bardzo częsty problem, z którym boryka się bardzo duża liczba mężczyzn w Polsce i na świecie. Jak mówią sami panowie nie ma nic gorszego jak dobrze zapowiadająca się zabawa, a po kilku lub kilkunastu sekundach jest już tak naprawdę po wszystkim. Rozżalona partnerka twierdzi, że nic się nie stało, ale kiedy niejeden facet byłby na jej miejscu na pewno byłby niezadowolony. Czy są jakieś sposoby na przedwczesny wytrysk? Jakie są przyczyny szybkiego zakończenia przyjemności?

Przedwczesny wytrysk – czy dotyczy również mnie?

problemy-z-potencja_9Niektórzy mężczyźni mają problem z rozpoznaniem problemu. Seksuolodzy definiują tę przypadłość następująco, przedwczesny wytrysk to nic innego jak niezdolność powstrzymania wytrysku do momentu, aż obydwoje partnerów dozna przyjemności, przed upływem minimum dwóch minut od rozpoczęcia współżycia. Teoretycznie jest to możliwe, jednak w praktyce panie wymagają nieco dłuższej gry wstępnej, co zdecydowanie powoduje, ze problem powstaje i narasta. Oczywiście to nie jest wina Kobiet, które mają prawo do odpowiedniej długości gry wstępnej, problem ten leży po stronie panów.

Niestety coraz częściej przedwczesny wytrysk prowadzi do rozpadu związków. Panowie zniechęcają się i nie chcą rozczarowywać swoich partnerek, dlatego wolą w ogóle nie współżyć, co nie prowadzi do niczego dobrego.

Przedwczesny wytrysk – przyczyny.

Skąd się bierze? Jednoznacznej odpowiedzi na postawione pytanie nie ma. Ogólnie określa się, że przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele.

  • CC_CTA_5W wieku młodzieńczym, kiedy młodzi mężczyźni przechodzą przez wiek dojrzewania – przyczyną mogą być hormony, które buzują w młodym organizmie.
  • U nieco starszych mężczyzn problemy o tych charakterze mogą mieć podłoże zdrowotne. Przyczynami mogą być choroby takie jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby prostaty, nadczynność tarczycy czy zapalenie gruczołu krokowego. Innymi, które mogą powodować przedwczesny wytrysk są zbyt częsta masturbacja lub długa przerwa we współżyciu oraz niestałość w uczuciach, czyli częsta zmiana partnerek płciowych.
  • Do wymienionych już przyczyn można dodać również te, które podświadomie siedzą w głowie mężczyzn. Mianowicie, strach przed kolejnym niepowodzeniem czy ośmieszeniem oraz stres.

Climax Control na przedwczesny wytrysk!

ClimaxcontrolRozwiązań problemu jest wiele. Można między innymi poddać się specjalnym ćwiczeniom, innym razem można zastosować kilka prezerwatyw na raz, aby zmniejszyć czułość doznań. Kolejną metodą jest spożycie znacznej ilości alkoholu przed stosunkiem, który rozrzedzi krew w organizmie i w efekcie opóźni wytrysk.

Wszystkie wymienione wyżej metody może i są skuteczne, ale na krótką metę. Obecnie najbardziej skutecznym środkiem na problemy z przedwczesnym wytryskiem jest Climax Control. Produkt ten zapewnia zdecydowanie dłuższy stosunek oraz umożliwia kontrolowanie wytrysku. Stosowanie Climax Control regularnie może wydłużyć czas trwania stosunku nawet o 30 minut. Pierwsze efekty można zauważyć już po 4 dniach stosowania produktu.

Tabletki te zostały stworzone w 100% z naturalnych składników, dzięki czemu nie powodują skutków ubocznych i są w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia zażywających go mężczyzn. Do składników tych zaliczamy nasiona rośliny Griffonia, brazylijskie jagody Acai czy powszechnie znany kwas foliowy.

Climax Control oprócz zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi, pomaga również w problemach z erekcją. Tabletki te wpływają pozytywnie na całokształt życia seksualnego. Ponieważ przedwczesny wytrysk czy problemy z erekcją, to raczej wstydliwy problem mężczyzn, dlatego panowie bardzo rzadko decydują się na wizytę u specjalisty. Climax Control pomaga pozbyć się kompleksów na tle seksualnym bez konsultacji z lekarzem.

Zainteresowany? Climax Control najtaniej tylko na stronie producenta! Nie czekaj, zmów już dziś i pozbądź się problemów! www.climaxcontrol.pl