braveran
TERAZ 30% taniej! Tylko teraz możesz skorzystać z 30% rabatu na tabletki na potencję bez recepty. Dowiedz się więcej!

4 Porady – Jak sprawiać przyjemność w łóżku?

Autor: Tomasz Steed

Jak sprawiać przyjemność w łóżku

W dążeniu do seksualnego spełnienia, podam wam  listę rzeczy, których powinniście unikać. Popełnianie 4 wymienionych poniżej błędów spowodują natychmiastowe i jakże niechciane stłumienie popędu seksualnego u kobiety. Jeżeli popełniasz więcej niż 2 z niżej wymienionych błędów, powinieneś poważnie poprawić swoja wiedzę na temat seksualności kobiet.

1 Przejście  wprost do intymnych miejsc dziewczyny

Jak pieścić dziewczynę? Powinieneś być delikatniejszy, odrobinę wolniejszy, bardziej wrażliwy, aż do momentu, gdy kobieta jest już bardziej przygotowana niż poirytowana faktem, iż zabierasz się za jej piersi i strefę narządów płciowych już po kilku minutach pospiesznego całowania i tzw „macanka”. Gdy popełnisz błąd szybkiego przejścia do sprawy może ci się upiec i dojdzie do współżycia, jednak miej na uwadze fakt, ze już możesz nie zostać więcej zaproszony przez nią do łózka.

2 Nieumiejętne i  niewrażliwe całowanie – sztuka namiętnego całowania. Jak całować dziewczynę?
Na ten temat istnieje już oddzielny, bardzo szczegółowy i praktyczny poradnik mojego autorstwa.
Wrażliwie lub namiętnie, delikatnie lub mocno…poprawne całowanie jest swego rodzaju sztuka, która powinna być „smaczna” dla obojga partnerów, oraz wprowadzać odpowiedni, romantyczny  oraz erotyczny nastrój. Koniecznie naucz się jak całować tak, aby robić to poprawnie i żeby było to przyjemne, a nawet podniecające. Nie znaczy to wcale, ze powinieneś wtykać swój język w jej usta i buzie, oraz kręcić nim dookoła jak gdybyś polerował jej zęby. Całowanie samo w sobie powinno być rytuałem. Delikatne kąsanie warg dziewczyny, oczywiście absolutnie bez sprawiania bólu. Spontaniczne smoktanie czyli wciąganie swoimi ustami dolnej lub górnej wargi partnerki jako zakończenie pocałunku… Od czasu do czasu odchyl lekko głowę w tył i nie pozwól jej cie pocałować, bądź przekorny z uśmiechem na twarzy, pokaz jej ze sprawia ci to przyjemność, ze świetnie się tym i przy tym bawisz.
Jest wiele technik namiętnego i erotycznego całowania. Najlepiej przedstawiają je amerykańskie filmy o zakochanych.

3  Nie dotykaj jej stref erogennych zbyt brutalnie!

Faceci lubią mocniejsze i pewniejsze dotykanie swoich stref erogennych niż kobiety, szczególnie, gdy mowa o narządach płciowych. Jeżeli dotykasz jej łechtaczki i robisz to tak, jak chciałbyś żeby ona dotykała twojego penisa, nie zdziw się, jeśli nie przyniesiesz jej tym przyjemności. Kolejna próba twojego zejścia na dol, może wiązać się z jej odmową takiej przyjemności. Pamiętaj: łechtaczka kobiety ma ponad dwa razy więcej tzw. zakończeń nerwowych niż męski członek i są one umiejscowione na o wiele mniejszym obszarze. Nie przyciskaj za mocno, bądź delikatny, szczególnie na początku, kiedy łechtaczka jest jeszcze bardzo wrażliwa na dotyk. Nie bądź tez zbyt delikatny, bo zaczniesz ją łaskotać, a to średnio przyjemne uczucie kiedy jest się podnieconym, bądź podniecona. Potraktuj jej łechtaczkę z ogromnym  szacunkiem. Pamiętaj, łechtaczka jest jedynym organ w kobiecym ciele, który nie posiada kompletnie żadnej innej znanej funkcji, poza dostarczaniem kobiecie doznań przyjemności.

 4 Wpływaj na jej doznania fizyczne pieszczotami, rob to z pasją

Pierwszym najważniejszym seksualnym odbiorca kobiety jest jej umysł, drugim jest skóra. Bardzo trudno i praktycznie nie możliwe jest NAUCZYĆ się wpływać na pierwszy czynnik, czyli umysł kobiety, albo działasz na nią, albo nie.. Jednak jeśli zaś chodzi o skore, możesz trzymając się pewnych ogólnych wytycznych, we wprawny sposób wyuczyć się sprawiać przyjemność. Możesz swobodnie dotykać jakiejś jej części ciała namiętnie i erotycznie pieszczac, ale pamiętaj żebyś skupił się na tym, co robisz. Powinieneś wkładać w to co robią twoje palce jakąś energie seksualna. Oznacza to w prostych słowach, ze nie powinieneś myśleć np o grze w piłkę, gdy robisz jej erotyczny masaż.

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
numer seryjny:54fde1d2-b094-475e-845e-50625bef4303